Detail značky… Rubi

 

Společnost Germans Boada, S. A., známá celosvětově díky své značce  RUBI ® byla založena v  roce 1951 na základě vynálezu  bratří Boadů. Jednalo se o řezačku na mozaikové obklady a dlažby s betonovým střepem vyráběné hydraulickým lisováním a nánosem barevných prvků.

V současné době je Germans Boada, S. A., světovým lídrem mezi výrobci a distributory nářadí, nástrojů a zařízení pro obkladače a s ním související některé další stavební profese.

Díky vysoké kvalitě svých výrobků, systémovým řešením a orientací na exportní trhy se Germans Boada S.A. stal globální společností, která je přítomna ve více než 100 zemích a má významnou síť obchodních partnerů, dceřiných společností a poboček po celém světě.

Sídlo centrály se nachází ve městě Rubí nedaleko Barcelony a logistické a výrobní centrum v lokalitě  Santa Oliva poblíž Tarragony. V těchto moderních prostorách, nedávno rozšířených na 20 000 m², se nachází logistické centrum, vybavené automatizovaným skladovým hospodářstvím a nejmodernějšími technologiemi v oblasti řízení objednávek.