/ O nás

O nás

První prodejna svého druhu v Brně

Věděli jste, že první prodejna elektronářadí Narex Česká Lípa se servisem elektrického ručního nářadí byla v Brně na Hybešově ulici? Právě tam ji v roce 1991 založil podnikatel Stanislav Veselý spolu se svým synem a manželkou. Díky trpělivosti a odhodlanosti jsme získali první klienty z řad zapálených kutilů.

Odtud pak vedla cesta k sympatii velkých firem, pro které pracujeme a provádíme servis dodnes.

 

Rozšíření prostor i sortimentu

První úspěchy si zasloužily odměnu v podobě stěhování do větších prostor v Brně na Jircháře. Přidali jsme další světové značky el. ručního nářadí i profesionálního nářadí a rozšířili také náš servis. To byl rok 1996 a my ještě netušili, že o 7 let později se budeme stěhovat zase. Tentokrát už jsme si pořídili vlastní prostory na Olomoucké 158. Tady už máme prodej, servis i půjčovnu el. ručního nářadí pod jednou velkou střechou.

Díky zkušeným odborníkům, velkému zázemí i rozlehlému parkovišti pro naše zákazníky si můžeme dovolit každoročně pořádat předváděcí akce, třeba jarní a podzimní Den nářadí. Představujeme novinky v oboru, klienti si vše můžou vyzkoušet a zkonzultovat využití nářadí se zástupci renomovaných firem zahraničních nebo domácích značek.

 

Přes 100 značek v nabídce

Aktuálně patříme k významným dodavatelům profesionálního nářadí a nástrojů. Nabízíme přes 100 značek a máme široký sortiment od předních výrobců elektrického, benzinového, vzduchového nářadí, rozsáhlý aku program světových značek, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů.

Kromě toho si hravě poradíme i s údržbou. Zajistíme vám autorizovaný servis elektrického ručního nářadí, máme vlastní dílnu a profesionály se spoustou zkušeností. Pokud si nechcete vše hned kupovat, můžete využít naši půjčovnu, nebo další služby jako je broušení řetězů pil, kalibrace nářadí, ostření nástrojů, repase aku článků apod.

A proč byste se měli spolehnout právě na nás? Jsme na trhu už přes 32 let. Pomyslnou štafetu otce zakladatele nese dál jeho syn s rodinou. A podle našich spokojených zákazníků věříme, že se daří pokračovat v původně nastaveném směru a vizi.