/ O nás

O nás

Rodinná společnost Nářadí Veselý Brno s.r.o. vznikla v roce 1991, kdy Stanislav Veselý a syn začali v Brně na Hybešově ulici prodávat a opravovat elektrické ruční nářadí NAREX.

V roce 1996 byl zahájen prodej na ulici Jircháře 6 a sortiment už touto dobou byl značně rozšířen jak rozsahem, tak značkami profesionálního nářadí.

V roce 2003 byla otevřena nová prodejna společnosti v Brně na Olomoucké 158 ve vlastních prostorách se silným zázemím pro prodejnu, servis a půjčovnu nářadí. Na velkém parkovišti společnosti se každoročně pořádá jarní a podzimní akce Den nářadí, kde se zákazníci mohou seznámit s novinkami v oboru nářadí popř. si ho vyzkoušet a konzultovat využití nářadí se zástupci renomovaných značek.

V současné době rodinná firma Nářadí Veselý Brno s.r.o. patří k významným dodavatelům profesionálního nářadí a nástrojů. Disponuje širokým sortimentem elektrického, benzinového, vzduchového nářadí, rozsáhlým aku programem světových značek, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Zajišťuje autorizovaný servis elektrického ručního nářadí s vlastní dílnou a zkušenými pracovníkyProvozuje půjčovnu a zajišťuje další služby jako broušení řetězů pil, kalibraci nářadí, ostření nástrojů, repasi aku článků.