Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2"

Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2" - 1
Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2" - 2
Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2" - 3
Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2" - 1/3
Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2" - 2/3
Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2" - 3/3
Cena bez DPH: 35.760 Kč
Cena s DPH: 43.270 Kč
Dostupnost: Na dotaz Kód produktu: 540020
Společnost Název produktu *
Jméno a příjmení * Zpráva pro nás *
Telefon *
E-mail *
Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2" - 1/3
Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2" - 2/3
Závitnice elektrická AMIGO 2 Set 1/2" - 2" - 3/3
 • Popis a specifikace

Popis a specifikace

Balení Kufr
 • Výkonný, dobře do ruky padnoucí elektrický nástroj na řezání závitů s jedinečnou opěrnou vidlicí. Možno ho používat kdekoliv, bez svěráku. Ideální pro opravy, renovace, stavby.
 • Jen jeden druh malých, kompaktních rychlevyměnitelných závitořezných hlav a jen jeden druh řezných čelistí pro všechny závitnice REMS. Proto jednoduché, nákladově výhodné skladování. Nemůže dojít k záměnám..
 • Stabilní, jednoduše použitelná vidlice pro podepření kroutícího momentu v obou směrech. Bezpečně upínající díky šikmo postavenému upínacímu vřetenu se samozesilujícím upínacím účinkem. Velmi jednoduché usazení závitnice na opěrnou vidlici a trubku
 • Kompaktní, robustní, vhodná pro používání na stavbách. Všude okamžitě použitelná, i bez svěráku. Úzký tvar pro těžko přístupná místa. Hmotnost pohonné jednotky jen 6,5 kg. Perfektní, bezpečné usazení rychlevyměnitelných závitořezných hlav.
 • Stabilní pohonná jednotka nevyžadující údržbu. Robustní výkonný univerzální motor s tažnou silou 1700 W s 30% nárůstem výkonu díky automatickému nastavení uhlíkových kartáčů při změně směru otáčení. Vysoká řezací rychlost 30 - 18 ¹ / min. Bezpečnostní spínač.
 • Osvědčená technika, vysoká kvalita materiálu a precizní zpracování závitořezné hlavy, závitořezné čelisti a krytu tvoří kompaktní celek a garantují super snadné nařezávání a lehké řezání závitu. Žádné zasekávání závitořezných čelistí. Dlouhé, precizní trubkové vedení pro perfektní vystředění trubky. Otvory pro odchod třísek se směrem ven rozšiřují, třísky tak mohou snadno odcházet a výsledný závit je čistý.
 • Osvědčené, nezničitelné kvalitní závitořezné čelisti REMS s optimální geometrií břitu zaručují super snadné nařezávání, lehké řezání závitu a čistý závit. Závitořezné čelisti se vyrábějí z odolné, zvlášť kalené speciální oceli, zaručující extrémně dlouhou životnost.
 • REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuty speciálně pro řezání závitů. Vyznačují se velmi vysokými mazacími a chladícími účinky. Bezpodmínečně potřebné pro dosažení čistého závitu a zabezpečení delší životnosti závitořezných čelistí, nástrojů a strojů.
 • Racionálně s REMS Nippelspanner ⅜ - 1 "(2")